5PCS HF33F-012-ZS3 DC12V Relay 5A 5pins
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
  • Solid State Relays
  • Theory : Electromagnetic Relay
  • is_customized : Yes
  • Contact Load : High Power
  • Model Number : HF33F-012-ZS3
  • Voltage : 12V